Dzień: 12 czerwca 2021

Ogłoszenia parafialne na XI Niedzielę Zwykłą 13 czerwca 2021 r.

Wspomnienie Św.Antoniego z Padwy

  1. Trwamy przy Sercu Jezusowym – Nabożeństwo Czerwcowe codziennie o godz.17.30
    Nabożeństwo Fatimskie dzisiaj z Mszą Świętą o godz.17.00
  2. Dzieci komunijne przeżywają Biały Tydzień – przychodzicie na godz.17.30 na Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Przeżywacie Mszę Świętą jako Ucztę z Panem Jezusem i organizujemy procesję z Najświętszym Sakramentem. Wyjątkowo w czwartek ze względu na bierzmowanie w Naszej Parafii – przychodzimy na godz.16.30.
  3. W środę Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz.18.00.
    W środę również przychodzi młodzież do sakramentu pokuty przed przyjęciem bierzmowania na godz.16.00.
  4. W czwartek – 17 VI – Bierzmowanie o godz.18.00.
    Sakramentu bierzmowania udzieli Ks.Bp. Grzegorz Suchodolski.
  5. W piątek od godz.17.00 modlitwa wypominkowa z Koronką do Miłosierdzia Bożego.
  6. W najbliższą niedzielę na sumie zakończenie Białego Tygodnia – otrzymacie obrazki komunijne.
  7. Wyższe Seminarium Duchowne w Siedlcach zaprasza chłopców ze szkół średnich i studentów pragnących pogłębić swoją relację z Bogiem i rozpoznać Jego wolę w swoim życiu, na rekolekcje powołaniowe, które odbędą się w dn. 25-27 czerwca 2021r. – zapraszamy do domu formacyjnego Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Siedleckiej w Nowym Opolu k/Siedlec.
  8. Zapowiedzi przedślubne.
  9. Zapraszamy do zainteresowania się prasą katolicką!
  10. Poświęcenia pól:
    • dzisiaj o godz.14.00 w Ustrzeszy i o godz.18.00 w Zbulitowie
    • w poniedziałek o godz. 16.00 – ul.Podlaska i Leśna
    • w piątek o godz.16.00 – ul.Polna
    • w niedzielę o godz.18.00 w Stasinowie
  11. Dziękujemy za ofiary.

image_printDrukuj

Intencje Mszy Świętych od 14 do 20 czerwca 2021 r.

Poniedziałek – 14 czerwca – Wspomnienie Błogosławionego ks.Bp.Michała Kozala, męczennika

  • 07.00 – +Ryszarda i Elżbietę Niewęgłowskich (GR)
  • 07.00 – +Emilię i Włodzimierza Kowalczyków
  • 07.00 – +Genowefę i Zdzisława, Franciszkę Łobińskich
  • 18.00 – +Tadeusza Niewęgłowskiego w XIr. śmierci
  • 18.00 – Dziękczynno-błagalna w 42r. święceń kapł. ks.Henryka Ocha (of.Legionu Maryi)
  • 18.00 – O uświęcenie pracy i błogosławieństwo rodzinom ul.Podlaskiej i Leśnej

Wtorek – 15 czerwca

  • 07.00 – +Ryszarda i Elżbietę Niewęgłowskich (GR)
  • 07.00 – +Antoninę Bosko
  • 07.00 – +Czesławę Konarską
  • 07.30 – +Janinę Sobieszuk w 30 dz.śm.
  • 18.00 – W kolejną rocznicę święceń kapłańskich. Dzięk.-błag. za ks.Michała Siennickiego i ks.Piotra Zasuwika i dziękczynna za dar kapłaństwa wszystkich księży.
  • 18.00 – Dziękczynno-błagalna w XIXr. święceń kapłańskich ks.Jacka Jeruzalskiego
  • 18.00 – W II rocznicę śmierci +Romana Teleja

Środa – 16 czerwca

  • 07.00 – +Ryszarda i Elżbietę Niewęgłowskich (GR)
  • 07.00 – +Tadeusza
  • 07.00 – +Zofię Petkowicz
  • 18.00 – Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy
  • 18.00 – +Tadeusza Waisa, Rodziców i wszystkich zmarłych z rodziny
  • 18.00 – Dzięk.-błag. w rocznicę św.kapł. ks.Proboszcza (of. Margaretki i Złota Róża)
  • 18.00 – W 42r. święceń kapłańskich ks.Henryka

Czwartek – 17 czerwca – Wspomnienie Św.Brata Alberta Chmielowskiego

  • 07.00 – +Ryszarda i Elżbietę Niewęgłowskich (GR)
  • 07.00 – +Albina Kratiuka w XX rocznicę śmierci
  • 07.00 – +Janusza Jastrzębskiego w 30 dz. śm. – of. uczestników pogrzebu
  • 16.30 – Nabożeństwo Czerwcowe z Mszą Świętą dla dzieci komunijnych
  • 18.00 – Sakrament Bierzmowania – dla młodzieży – J.E.Ks.Bp. Grzegorz Suchodolski

Piątek – 18 czerwca

  • 07.00 – +Ryszarda i Elżbietę Niewęgłowskich (GR) – ks.Leszek Borysiuk
  • 07.00 – +Antoninę Bosko
  • 07.00 – +Marię Mułę
  • 18.00 – +Rodziców: Stefanię i Jana Kieczków, Zofię i Jana Michalczuków
  • 18.00 – +Henryka Siudaja
  • 18.00 – O uświęcenie pracy ludzkiej i Boże Błogosławieństwo dla mieszkańców ul.Polnej

Sobota – 19 czerwca

  • 07.00 – Dziękczynno-błagalna w 17 rocznicę święceń kapłańskich ks.Leszka Borysiuka
  • 07.00 – +Stanisława Daniluka w II-gi miesiąc po śmierci
  • 07.30 – +Kazimierza Karwowskiego w 30 dz.śm – of. uczestników pogrzebu
  • 16.00 – Ślubna: Paweł Świć i Katarzyna Łubik
  • 18.00 – +Ryszarda i Elżbietę Niewęgłowskich (GR)
  • 18.00 – +Beatę i Jarosława Chomicz
  • 18.00 – +Włodzimierza i Emilię Kowalczyków, Elżbietę, Leokadię i Józefa Purtalów

Niedziela – 20 czerwca

  • 07.00 – +Rodziców
  • 07.00 – +Jana Celińskiego w I rocznicę śmierci i wnuczkę Karolinę
  • 09.00 – +Franciszkę w rocznicę śmierci, Jana i zmarłych Dziadków
  • 09.00 – +Emilię, Jana, Tadeusza, Leokadię, Tadeusza i Grzegorza
  • 11.00 – +Ryszarda i Elżbietę Niewęgłowskich (GR)
  • 11.00 – Za Parafian
  • 17.00 – +Zofię i Jana Frączków, Jerzego i zmarłych z rodziny Frączków i Walczynów
  • 17.00 – +Józefa Sałaja i zmarłych rodziców
  • 18.00 – Poświęcenie pól w Stasinowie – O uświęcenie pracy i Boże Błogosławieństwo dla rodzin ze Stasinowa.

image_printDrukuj