Intencje mszalne

Intencje Mszy Świętych od 26. września do 02. października 2022 r.

# Poniedziałek – 26. września – N.M.P. Leśniańskiej

  • 07.00 – +Wiesława Filipka – gregorianka.
  • 07.00 – +Anastazję Niewęgłowską of. Sąsiedzi z ul. Zbulitowskiej.
  • 07.00 – +Bogumiłę Borysiuk of. Pracownicy Przedszkola Dzwoneczek w Łazach.
  • 18.00 – +Danutę Kramarską of. Koleżanka z klasy z Liceum.
  • 18.00 – +Helenę Kłos of. Koleżanki i Koledzy z pracy Córki Krystyny z Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa.

# Wtorek – 27. września – Św. Wincentego a Paulo

  • 07.00 – +Wiesława Filipka – gregorianka.
  • 07.00 – +Tadeusza Wiśnickiego of. Krystyna Kamecka z Rodziną
  • 07.00 – +Anastazję Niewęgłowską of. Córka Zofia z Rodziną
  • 18.00 – +Danutę Kramarską of. Pracownicy, Koleżanki i Koledzy ze Szkoły Podstawowej w Białce.
  • 18.00 – +Mariannę i Jana Gołosiów of. Siostra

# Środa – 28. września – Św. Wacława

  • 07.00 – +Wiesława Filipka – gregorianka.
  • 07.00 – +Bronisławę Próchniewicz of. Rodziny z ul. Lipińskiego.
  • 07.00 – +Grzegorza Górala of. Rodzina Wiatrów i Przyjaciół
  • 18.00 – Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.
  • 18.00 – +Janusza (r.śm.) i Danutę Waisów.
  • 18.00 – +Jana, Genowefę, Ireneusza i Wiesława Miturów.

# Czwartek – 29. września – Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

  • 07.00 – +Wiesława Filipka – gregorianka
  • 07.00 – +Józefa, Stanisławę, Andrzeja, Rodzeństwo i Rodziców obojga stron.
  • 09.00 – W intencji dostojnego solenizanta – Ks. Michała Rodaka – imieninowa.
  • 18.00 – Dzięk. – błag. w intencji ks. Michała z racji imienin of. Legion Maryi.
  • 18.00 – +Bogumiłę Borysiuk of. Wnuk Sebastian z Żoną

# Piątek – 30. września – Św. Hieronima

  • 07.00 – +Wiesława Filipka – zakończenie gregorianki
  • 07.00 – Zbigniewa Niedziułkę of. Joanna Sobianek
  • 07.00 Ks. Witold – +Czesława Cienkusza (23 r.śm.), z rodz. Strojków i Cienkuszów.
  • 10.30 – Msza św. przy Kaplicy Aniołów Stróżów w intencji Dzieci i Młodzieży Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego.
  • 18.00 – +Hieronima Frankowskiego of. Roman Frankowski
  • 18.00 – +Jadwigę Michalak (1 r.śm.) of. Dzieci

# Sobota – 01. października – Św. Teresy od Dzieciątka Jezus

  • 07.00 – +Irenę i Kazimierza Kwoczków – gregorianka of. Dzieci
  • 07.00 – + Mariannę (r.śm.), Jana Bosko i ich Synów.
  • 07.00 – +Jadwigę i Zygmunta Bobrów i Rodziców obojga stron.
  • 16.00 – Ślub: Karolina i Kamil Kiewlowie
  • 17.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu
  • 18.00 – O rychły tryumf Niepokalanego Serca N.M.P.
  • 18.00 – Dzięk. – błag w intencji Sióstr K.R.K. zel. Teresy Kudzio
  • 18.00 – +Romana Korczaka (10 r.śm.) of. Dzieci.

# Niedziela – 02. października – XXVII Niedziela Zwykła

  • 07.00 – +Irenę i Kazimierza Kwoczków – gregorianka of. Dzieci
  • 07.00 – +Bronisławę Próchniewicz of. Grażyna i Maria Kamela z Rodzinami
  • 09.00 – +Krystynę Zbirską (11 r.śm.), Stanisława i wszystkich zmarłych z Rodzin Jabłońskich i Zbirskich.
  • 09.00 – Dzięk. – błag. w 10-tą rocz. ślubu Anny i Arkadiusza Szczepaniuków i Boże błog. dla dzieci
  • 11.00 Ks.Dariusz – W intencji ks. Michała
  • 11.00 – Za Parafian
  • 11.00 – +Wandę i Tadeusza Koczkodajów
  • 17.00 – +Krzysztofa Oleśkiewicza ( r.śm.).
  • 17.00 – +Joannę Góral of. Chrzestna Barbara

Intencje Mszy Świętych od 19. września do 25. września 2022 r.

# Poniedziałek – 19. września

  • 07.00 – +Wiesława Filipka – gregorianka.
  • 07.00 – +Annę i Adama Cieniuchów
  • 07.00 – +Bogumiłę Borysiuk of. Siostry Albertynki z Siedlec.
  • 07.30 – +Mikołaja Borysiuka (30 dz.śm.) of. Uczestnicy pogrzebu
  • 18.00 – +Janinę Marciniuk of. Rodzina Samociuków
  • 18.00 – +Mariannę Gołoś of. Siostrzenice.

# Wtorek – 20. września – Św. Andrzeja, Pawła i Towarzyszy Męczenników Wietnamskich.

  • 07.00 – +Wiesława Filipka – gregorianka.
  • 07.00 – +Irenę, Zygmunta Zająców i wszystkich zmarłych z Rodziny Zająców i Nalepów..
  • 07.00 – +Anastazję Niewęgłowską of. Córka Jolana z Rodziną
  • 18.00 – +Jadwigę Michalak of. Rodzina Chrzęśników.
  • 18.00 – +Bogumiłę Borysiuk of. Wnuczki: Natalia i Patrycja.

# Środa – 21. września – Święto Św. Mateusza

  • 07.00 – +Wiesława Filipka – gregorianka.
  • 07.00 – +Danutę Kramarską of. Koleżanki z kl. IV c L.O..
  • 07.00 – +Bogumiłę Borysiuk of. Pracownicy Administracji i Cmentarzy w Siedlcach.
  • 18.00 – Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.
  • 18.00 – +Jana Mostowca of. Sąsiedzi z Jabłonia.
  • 18.00 – +Grzegorza i Joannę Góralów. of. Sąsiedzi z ul. Sitkowskiego

# Czwartek – 22. września – Święto Poświęcenia Kościoła Katedralnego

  • 07.00 – +Wiesława Filipka – gregorianka
  • 07.00 – +Franciszkę, Stanisława i Dziadków z Rodziny Masłowskich.
  • 07.00 – +Anastazję Niewęgłowską of. Sąsiedzi z ul. Zbulitowskiej.
  • 18.00 – Dzięk. – błag. w 10 – tą rocznicę ślubu Moniki i Krzysztofa Strojków.
  • 18.00 – +Adama Żarkiewicza of. Sąsiedzi z ul. Reymonta

# Piątek – 23. września – Św. Pio z Pietrelciny

  • 07.00 – +Wiesława Filipka – gregorianka
  • 07.00 – +Danutę Kramarską of. Wspólnota Mieszkańców z ul. 1000-lecia 1 i 1A.
  • 07.00 – +Olimpię Różak of. Wspólnota Mieszkańców z ul. 1000-lecia 1 i 1A.
  • 18.00 – Do Błogosławionych Męczenników Podlaskich za +Wypominkowa.
  • 18.00 – +Bernarda i Czesławę Świderskich.
  • 18.00 – +Tomasza Szczerbę (30 dz.śm.) of. Przyjaciele

# Sobota – 24. września

  • 07.00 – +Wiesława Filipka – gregorianka.
  • 07.00 – +Danutę Kramarską of. Wspólnota Mieszkańców z ul. Sitkowskiego.
  • 07.00 – +Bronisławę Próchniewicz of. Sąsiedzi.
  • 18.00 – +Mariannę Wawrzaszek.
  • 18.00 – +Stanisława Kopcia (14 r.śm.), Teresę, o. Krzysztofa OMI, oraz Eugeniusza Kaznowskiego.
  • 18.00 – +Eugenię Olesiejuk of. Rodzina Kubaczyńskich

# Niedziela – 25. września – XXVI Niedziela Zwykła

  • 07.00 – +Józefa (15 r.śm.) i Mariannę Leleków.
  • 07.00 – +Stanisława i wszystkich zmarłych z Rodziny Nowakowskich
  • 09.00 – +Mieczysława Banasiaka (19 r.śm.).
  • 09.00 – +Henryka Kobiałko (13 r.śm.), Rodziców obojga stron i Rodzeństwo.
  • 09.00 – Ks. Witold – +Tomasza Szczerbę of. Koleżanki i Koledzy z klasy
  • 11.00 – Za Parafian (chrzty).
  • 11.00 – +Wiesława Filipka – gregorianka.
  • 17.00 – +Stanisławę Sawczuk (5 r.śm.).
  • 17.00 – +Mariannę Gołoś of. Sąsiedzi z ul. Sitkowskiego.

Intencje Mszy Świętych od 12. września do 18. września 2022 r.

# Poniedziałek – 12. września

  • 07.00 – +Wiesława Filipka – gregorianka.
  • 07.00 – +Rafała Barana (47 r.śm.), Antoninę i Rodziców of. A. Baran.
  • 07.00 – +Bogumiłę Borysiuk of. Rodzina Matejuków.
  • 07.30 – +Marka Kutrzepę (30 dz.śm.) of. Uczestnicy pogrzebu
  • 18.00 – +Jana Mostowca of. Wspólnota mieszkańców przy ul. Sitkowskiego.
  • 18.00 – +Mariannę Gołoś of. Zofia Niewęgłowska.

# Wtorek – 13. września – Św. Jana Chryzostoma Bpa i Doktora Kościoła

  • 07.00 – +Wiesława Filipka – gregorianka.
  • 07.00 – +Edwarda, Mariana, Tadeusza, Rodziców obu stron i Rodzeństwo.
  • 07.00 – +Anastazję Niewęgłowską of. Syn Andrzej z Rodziną
  • 18.00 – Nabożeństwo Fatimskie.
  • 18.00 – +Eugenię Bil, wszystkich zmarłych z rodziny Bilów, Jaroszewskich i Mariolę Pacuk.
  • 18.00 – +Rodziców: Krystynę i Edwarda Pepłowskich (r.śm.)

# Środa – 14. września – Święto Podwyższenia Krzyża Św.

  • 07.00 – +Wiesława Filipka – gregorianka.
  • 07.00 – +Amelię Anielę Mucharzewską of. Sąsiedzi z ul. Zbulitowskiej.
  • 09.00 – +Czesławę i Stefana Tarkowskich i ich Rodziców.
  • 18.00 – Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.
  • 18.00 – +Jana Mostowca of. Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Tysiąclecia.
  • 18.00 – +Pawła Króla. of. Pracownicy Oddziału Psych. Szpitala w Radzyniu Podlaskim

# Czwartek – 15. września – N.M.P. Bolesnej

  • 07.00 – +Wiesława Filipka – gregorianka
  • 07.00 – +Danutę Kramarską of. Rodzina Majczynów.
  • 07.00 – +Henryka Mańko of. Żona.
  • 18.00 – +Sewerynę i Jana Kwoczków, ich Rodziców: Andrzeja, Irenę, Piotra i Zdzisława.
  • 18.00 – +Rodzinę Wiąckiewiczów: Jana, Antoninę, Marię, Arkadiusza i Jerzego.

# Piątek – 16. września – Św. Korneliusza i Cypriana

  • 07.00 – +Wiesława Filipka – gregorianka
  • 07.00 – +Bogumiłę Borysiuk of. Sławomir i Maria Samociukowie.
  • 07.00 – +Grzegorza i Joannę Góralów of. Siostra Klaudia i Brat Marcin.
  • 18.00 – +Dzięk. – błag z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zgodę i miłość w Rodzinie dla Katarzyny i Wojciecha Bojaczuków w 10 rocz. ślubu i ich Syna Jakuba. of. Rodzice
  • 18.00 – +Tadeusza, Jana, Stanisława i Rodziców obojga stron.

# Sobota – 17. września

  • 07.00 – +Wiesława Filipka – gregorianka.
  • 07.00 – +Jerzego (18 r.śm.), Rodziców: Helenę i Józefa.
  • 07.00 – +Janinę Marciniuk of. Rodzina Sposobów i Królów
  • 16.00 – Ślub: Monika Niewęgłowska – Bartłomiej Chętkowski.
  • 18.00 – Dzięk. błag. w 30 rocz. ślubu Agnieszki i Dariusza.
  • 18.00 – +Włodzimierza Michalaka (1 r.śm.) of. Ewa z Rodziną.
  • 18.00 – +Jana Mostowca of. Rodzina Chlebków.

# Niedziela – 18. września – XXV Niedziela Zwykła

  • 07.00 – Dzięk. – błag w 40-tą rocz. ślubu Elżbiety i Mirosława Kułaków.
  • 07.00 – +Rodziców: Krystynę i Zbigniewa Adamowiczów i Dziadków z obojga stron.
  • 09.00 – Dzięk. – błag. w 10 rocz. ślubu Agnieszki i Pawła z prośbą o Boże Błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla całej Rodziny.
  • 09.00 – Dzięk. – błag. w 35 – tą rocz. ślubu Krystyny i Wiesława Walczynów.
  • 11.00 – Za Parafian.
  • 11.00 – +Wiesława Filipka – gregorianka.
  • 11.00 – Dzięk. – błag. w 30 – tą rocz. ślubu Barbary i Andrzeja Osipiuków.
  • 17.00 – +Władysławę, Mariannę i Mieczysława Zabielskich.
  • 17.00 – +Adelę i Bonifacego Szewczyków, Irenę i Wacława Ziółkowskich.

Intencje Mszy Świętych od 05. września do 11. września 2022 r.

# Poniedziałek – 05. września

  • 07.00 – +Wiesława Filipka – gregorianka.
  • 07.00 – +Jana Mostowca of. Rodzina Jarmułów z Pracownikami.
  • 07.00 – +Pawła Króla of. Sąsiedzi z ul. Słowackiego
  • 18.00 – +Jarosława Chomicza (9 r.śm.)
  • 18.00 – +Bogumiłę Borysiuk of. Dyrekcja, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły Podstawowej Nr 2 w Radzyniu Podlaskim

# Wtorek – 06. września

  • 07.00 – +Wiesława Filipka – gregorianka.
  • 07.00 – +Krystynę Szymańską (30 dz.pg.) of. Uczestnicy pogrzebu.
  • 07.00 – +Jana Hasiuka (8 r.śm.), jego Rodziców Łucję i Stefana i Braci Antoniego i Bronisława.
  • 18.00 – Ks. Jan – +Tomasza Szczerbę of. Koleżanki i Koledzy z Kormoranu
  • 18.00 – +Janinę i Józefa Korniluków
  • 18.00 – +Henryka Zająca (11 r.śm.)

# Środa – 07. września

  • 07.00 – +Wiesława Filipka – gregorianka.
  • 07.00 – +Leszka Niewęgłowskiego of. Rodzina Grelików.
  • 07.00 – +Bogumiłę Borysiuk of. Władysława Mańko
  • 07.30 – +Genowefę Sałaj (30 dz.śm.) of. Uczestnicy pogrzebu
  • 18.00 – Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.
  • 18.00 – +Stanisława – Andrzeja Kalinowskiego of. Artur, Ania i Bartek z Rodzinami
  • 18.00 – +Reginę Hołownia i Rodziców obu stron.

# Czwartek – 08. września – Święto Narodzenia N.M.P.

  • 07.00 – +Wiesława Filipka – gregorianka
  • 07.00 – +Mariannę, Władysława i ks. Wiesława Głowackich
  • 09.00 – +Reginę Och
  • 17.00 – Ks. Jan – +Tomasza Szczerbę of. Koleżanki Pani Danuty Babci Tomka
  • 17.00 – Dzięk. – błag. w 10 rocznicę ślubu Doroty i Rolanda o zdrowie i Boże błog dla całej Rodziny.
  • 17.00 – +Eugeniusza, Feliksa, Mariannę, z rodz. Sposobów. of. Alicja Wójtowicz.

# Piątek – 09. września

  • 07.00 – +Wiesława Filipka – gregorianka
  • 07.00 – +Jana Mostowca of. Wspólnota Mieszkaniowa przy ul. Tysiąclecia 1 i 1 A
  • 07.00 – +Bogumiłę Borysiuk of. Mieszkańcy ul. Żeromskiego
  • 18.00 – Ks. Jan – +Tomasza Szczerbę of. Sąsiedzi z ul. Słowackiego
  • 18.00 – +Jana Mostowca of. Rodzina Drążków z Parczewa.
  • 18.00 – +Stanisławę, Stanisława, Mariannę, Stanisława, Ludwika, z rodz. Niewęgłowskich

# Sobota – 10. września

  • 07.00 – +Wiesława Filipka – gregorianka.
  • 07.00 – +Jana Mostowca of. Zbigniew Markowski z Rodziną.
  • 07.00 – +Janinę Marciniuk of. Rodzina Koczkodajów
  • 18.00 – Za Ojczyznę
  • 18.00 – Dzięk. błag. w 2 rocz. ślubu Kingi i Wojciecha Golców i w 1 rocz. ślubu Katarzyny i Dawida Chodkowskich oraz o Boże błog. dla Mai.
  • 18.00 – Dzięk. – błag w 18-tą rocz. urodzin Szymona

# Niedziela – 11. września – XXIV Niedziela Zwykła

  • 07.00 – Dzięk. – błag w 30-tą rocz. ślubu Zofii i Marka of. Monika Żukowska.
  • 07.00 – Dzięk. – błag w 30-tą rocz. ślubu Iwony i Artura Wilczyńskich of. Jubilaci.
  • 09.00 – Dzięk. – błag. w 28 rocz. ślubu Marioli i Stanisława Wiater i w 50 rocz, urodzin Marioli.
  • 09.00 – +Helenę i Henryka Szczuchniaków i Rodziców obu stron.
  • 11.00 – Za Parafian.
  • 11.00 – +Wiesława Filipka – gregorianka.
  • 11.00 – +Rodziców: Franciszkę i Franciszka, Henryka i Zenobię i wszystkich zmarłych z rodz. Grochowskich.
  • 17.00 – Dzięk. – błag. w 20 rocz. ślubu Moniki i Adama Laskowkich.
  • 17.00 – +Jadwigę i Jana Osaków.

Intencje Mszy Świętych od 29. sierpnia do 04. września 2022 r.

# Poniedziałek – 29. sierpnia – Męczeństwo św Jana Chrzciciela

  • 07.00 – +Jana Mostowca – gregorianka
  • 07.00 – +Józefa, Stanisławę, Andrzeja, Rodziców i Rodzeństwo obojga stron.
  • 07.00 – +Tadeusza – Andrzeja Wiśnickiego of. Rodzina Krawczyków.
  • Poza parafią – W intencji dziękczynnej Siostry Róży – Nazaretanki o Boże Błogosławieństwo dla Niej i Jej Mamy Leokadii.
  • 18.00 – +Krystynę (4 r.śm.)
  • 18.00 – +Jana Mostowca – imieninowa of. Żona z Dziećmi.

# Wtorek – 30. sierpnia

  • 07.00 – +Jana Mostowca – zakończenie gregorianki
  • 07.00 – +Irenę Kwoczko (2 r.śm.)
  • 07.00 – +Eugenię Olesiejuk of. Córki Brata Zygmunta.
  • 18.00 – +Wiesława Krawczyka, Rodziców, oraz zm. z rodzin: Krawczyków, Ochniów i Grochowskich.
  • 18.00 – +Jana Mostowca od Jakuba i Daniela Delążków.

# Środa – 31. sierpnia

  • 07.00 – +Jana (7 r.śm.), Rodziców obu stron i zm. z Rodziny.
  • 07.00 – +Eugenię Olesiejuk of. Chrześnica Janina z Rodziną
  • Poza parafią – +Bożenę Prokopiuk (12 r.śm.)
  • 18.00 – Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.
  • 18.00 – Dzięk. – błag. w 85 rocznicę urodzin Władysława Muły.
  • 18.00 – +Rodziców: Sabinę i Piotra i zmarłych z Rodziny Grochowskich.

# Czwartek – 01. września

  • 07.00 – +Wiesława Filipka – gregorianka
  • 07.00 – +Bronisławę Próchniewicz – imieninowa of. Rodzina z ul. Lipińskiego.
  • 07.00 – +Edwarda Musiejuka (30 dz.śm.) of. uczestnicy pogrzebu.
  • 08.00 – Rozpoczęcie Roku Szkolnego i Katechetycznego
  • 17.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • 18.00 – Za Kapłanów
  • 18.00 – +Adama Szczerbę (13 r.śm.) i Tomasza of. Żona z Dziećmi.
  • 18.00 – +Zbigniewa Wiatra of. Szwagier Wiesław.

# Piątek – 02. września

  • 07.00 – +Wiesława Filipka – gregorianka
  • 07.00 – +Stanisława Lewczuka (5 r.śm.) of. Żona
  • 07.00 – +Joannę Góral of. Rodzina Komstów
  • 18.00 – +Bronisławę Próchniewicz of. Wnuczki: Małgorzata, Dorota, Agnieszka z Rodzinami.
  • 18.00 – +Radosława Zarzyckiego (1 r.śm.)

# Sobota – 03. września

  • 07.00 – +Wiesława Filipka – gregorianka.
  • 07.00 – +Jadwigę Wysokińską
  • 07.00 – +Sławomira Ochnio (1 r.śm.)
  • 17.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu
  • 18.00 – O Rychły Tryumf Niepokalanego Serca Maryi.
  • 18.00 – +Andrzeja Kowalika (7 r.śm.) i Marka.
  • 18.00 – +Zbigniewa Niedziułkę of. Syn Arkadiusz z Rodziną.

# Niedziela – 04. września – XXIII Niedziela Zwykła

  • 07.00 – +Małgorzatę Musiejuk (8 r.śm.)
  • 07.00 – +Janinę Makosz of. Córka
  • 09.00 – +Rodziców: Juliannę i Teofila Matejuków.
  • 09.00 – +Małgorzatę Musiejuk (7 r.śm.)
  • 11.00 – Za Parafian.
  • 11.00 – +Wiesława Filipka – gregorianka.
  • 17.00 – +Piotra Matuszewskiego.
  • 17.00 – +Stanisława, Helenę, Katarzynę zmarłych z Rodzin Ciężkich i Białuchów. of. Alicja Wójtowicz.