Ogłoszenia

Ogłoszenia Parafialne 26.11.2023 R.

 1. Dzisiaj na godz. 11.00 przed Najświętszym Sakramentem, zawierzenie Jezusowi Chrystusowi Królowi –świata, parafii i naszych rodzin
 2. Codziennie do czwartku włącznie o godz. 16.30 różaniec wypominkowy.
 3. W tym tygodniu:
 • w poniedziałek – Rocznica Objawień Cudownego Medalika św. Katarzynie z Laboure. Możemy otrzymać taki medalik od wspólnoty Legionu Maryi dzisiaj w kościele i jutro na ulicach Radzynia Podlaskiego
 • w środę Nowenna do MBNP przed Mszą św. wieczorową
 • w czwartek – Święto św. Andrzeja Apostoła
 • w piątek –  I miesiąca – nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa  o godz. 7.00 i 17.00. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego z modlitwą wypominkową o godz. 16.30. Odwiedziny chorych od godziny 9.00.
 • w sobotę – I miesiąca – od godz. 16.00 adoracja Eucharystyczna prowadzona przez Legion Maryi. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi o godz. 7.00 i 17.00
 • w najbliższą niedzielę – I miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu o godz.11.00. Rozpoczęcie Adwentu – liturgiczny czas przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. Spotkanie z KRK o godzinie 10.00.
 1. Msze św. Roratnie w środy i soboty o godz. 7.00.
 2. Na stół wigilijny roznosimy opłatki. Prosimy od najbliższej środy sołtysów, radnych parafialnych i osoby z grup modlitewnych o zgłaszanie się po odbiór opłatków. Składane ofiary z tej racji przeznaczone będą na ogrzewanie kościoła i zimowe utrzymanie parafii.
 3. Przypominamy o Pielgrzymce Rodziny Radia Maryja do Torunia – 2 grudnia z Parafii Trójcy św. – informacje i zapisy u P. Iwony.
 4. Zachęcamy do czytania prasy Katolickiej: Katolickie Echo Podlasie i Trwajcie w miłości
 5. W ostatnim tygodniu odeszła do wieczności Śp. Agata Steć z Ustrzeszy, lat 47. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…

Ogłoszenia Parafialne 12.11.2023 R.

 1. Dzisiaj na godz. 11.00 zapraszamy rodziców i dzieci komunijne z klas III na Mszę św. i spotkanie.
 2. Trwamy na modlitwie za zmarłych – zapraszamy codziennie o godz. 16.30. na różaniec wypominkowy za naszych zmarłych.
 3. W tym tygodniu:
  • w środę wspomnienie św. Cecylii – patronki Chórów Kościelnych. Zapraszamy na godzinę 17.00 Drogich chórzystów i schole. Nowenna do MBNP przed Mszą św. wieczorową.
  • w czwartek – 23 listopada – Dzień modlitwy patronalnej Bractwa Strażników Kościoła. Zapraszamy na godzinę 17.00.
  • w przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla
 1. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:                                                                                                                Paweł Ostapiuk, kawaler z parafii MBNP w Radzyniu Podlaskim i Aneta Kalinowska, stanu wolnego z parafii tutejszej. Zapowiedź trzecia.
 2. Zachęcamy do czytania prasy Katolickiej
 3. W ostatnim tygodniu odszedł do wieczności Śp. Jerzy Petkowicz z osiedla Tysiąclecia, lat 73. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…

Ogłoszenia Parafialne 12.11.2023 R.

1. Dzisiaj Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym. Będą zbierane ofiary do puszek. Dzisiaj również przypada 400 rocznica męczeńskiej śmierci Patrona naszej diecezji Św. Jozafata. Główne uroczystości – Msza św. o godzinie 12.00, w parafii Narodzenia NMP w Białej Podlaskiej.
2. Trwamy na modlitwie za zmarłych, zapraszamy  o godz. 16.30. na różaniec wypominkowy.
3. W tym tygodniu:
w środę Nowenna do MBNP przed Mszą św. wieczorową
w najbliższą niedzielę na godzinę 11.00 zapraszamy rodziców i dzieci komunijne z klas III na spotkanie.
4. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:
– Paweł Ostapiuk, kawaler z parafii MBNP w Radzyniu Podlaskim i Aneta Kalinowska, stanu wolnego z parafii tutejszej. Zapowiedź druga.
5. Zachęcamy do czytania prasy Katolickiej
6. W ostatnim tygodniu odeszła do wieczności Śp. Marianna Fijewska z ul. Lipińskiego, lat 94. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…

Ogłoszenia Parafialne 05.11.2023 r.

 1. Dzisiaj w naszej parafii niedziela seminaryjna – gościmy delegata z Wyższego Seminarium Duchownego w Siedlcach. O godz. 10.00 spotkanie z Kółkami Żywego Różańca, a o godz. 11.00 Msza św. z wystawieniem Najświętszego Sakramentu.
 2. Trwa Oktawa Modlitwy za zmarłych – do 8 listopada – zapraszamy na Msze św. na godz. 17.00 a po Eucharystii na różaniec z procesją na cmentarz parafialny.
 3. Od 9 listopada różaniec wypominkowy do końca miesiąca codziennie o godz. 16.30.
 4. W tym tygodniu:
   – w środę Nowenna do MBNP przed Mszą św. wieczorową. Na godzinę 17.00 zapraszamy naszych Strażaków z OSP i PSP z Powiatu Radzyńskiego – będziemy wspólnie modlić się za zmarłych strażaków
  w piątek – 10 dnia miesiąca – Msza św. za Ojczyznę
  – w sobotę – 11 listopada – Święto Narodowe – 105 Rocznica odzyskania Niepodległości, w tym dniu Msze św. według porządku niedzielnego. Główne uroczystości patriotyczne w Parafii Trójcy Świętej o godz. 11.00.
  – w najbliższą niedzielę dzień solidarności z Kościołem Prześladowanym –  w tym dniu odbędzie się  zbiórka do puszek.
 5. Dziękujemy Bogu za ten czas wspólnej modlitwy oraz Wam za pomoc w zbiórce wypominek i ofiar, a także za zorganizowanie obsługi liturgicznej na cmentarzu Komunalnym – Strażnikom Kościoła, Legionowi Maryi, Kółkom Różańcowym, Panu organiście i Panu Kościelnemu, Panu Januszowi Zającowi za przewóz sprzętu oraz Panu Jarosławowi Stefaniukowi za pomoc w nagłośnieniu. Dziękujemy również za pomoc w organizacji Uroczystości Panu Prezesowi, zarządowi i pracownikom PUK-u w Radzyniu Podlaskim
 6. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:
  – Paweł Ostapiuk, kawaler z parafii MBNP w Radzyniu Podlaskim i Aneta Kalinowska, stanu wolnego z parafii tutejszej. Zapowiedź pierwsza.
 7. Zachęcamy do czytania prasy Katolickiej.
 8. Trwajmy dalej na modlitwach listopadowych za zmarłych.

Ogłoszenia Parafialne 29.10.2023 R.

 1. Od dzisiaj zmiana czasu na zimowy w naszej parafii Msze św. popołudniowe 30 i 31 października o godzinie 18.00. Od 1 listopada o godz. 17.00.
 2. Zbliża się czas pamięci o Naszych zmarłych. W tym roku w Dzień Wszystkich Świętych i w Dzień Zaduszny nasza parafia pełni posługę duszpasterską na cmentarzu komunalnym, by nie robić zamieszania zostajemy przy starym porządku.
 3. W dniach 1 i 2 listopada Msze św. odprawiać się będą w następującym porządku:
  • w naszym Kościele o godz. 7.00 i 9.00
  • na cmentarzu komunalnym o godz. 10.30 i 16.00
  • Koronka do Miłosierdzia Bożego o godzinie 15.00.
  • procesja żałobna na cmentarzu po Mszy św. o godz. 10.30.
 4. Na cmentarzu zbieramy wypominki we wtorek 31 października od godziny 9.00 do 17.00 i przed Mszami św. 1 i 2 listopada.
 5. Od 1 do 8 listopada możemy uzyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych.
 6. Od czwartku 3 do 8 listopada organizujemy procesję różańcową za zmarłych na starym cmentarzu. W następne dni listopada Msza św. z różańcem za zmarłych również o godz. 17.00
 7. W tym tygodniu wypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca oraz I niedziela miesiąca.
  • w I piątek spowiedź od 6.30 i 16.00
  • w I sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 16.00.
 8. W następną niedzielę o godz. 10.00 spotkanie z Kółkami Różańcowymi, a o godz. 11.00 Msza św. z wystawieniem Najświętszego Sakramentu.
 9. W najbliższą niedzielę 5 listopada do naszej wspólnoty parafialnej przybędzie przedstawicie Wyższego Seminarium Duchownego w Siedlcach . Wygłosi Słowo Boże i zbierze tacę na potrzeby utrzymania Seminarium. Będzie można również nabyć kalendarz seminaryjny na przyszły rok.
 10. Koło Przyjaciół Rodzina Maryja przy Parafii Trójcy Świętej w Radzyniu Podlaskim zaprasza na pielgrzymkę do Torunia dnia 2 XII 2023 r. – koszt 120 zł. Kontakt z Panią Iwonką tel. 669-576-116.
 11. Czytajcie prasę katolicką.
 12. W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności:
  • Julian Mikiciuk, lat 70 z ul. Słowackiego
  • Jadwiga Klimiuk, lat 71 z ul. Baczyńskiego
   Wieczny odpoczynek racz im dać Panie..