Dzień: 6 czerwca 2021

Ogłoszenia parafialne na X Niedzielę Zwykłą 6 czerwca 2021 r.

  1. Dzisiaj czytamy List Pasterski Biskupów Polskich przed 100-rocznicą poświęcenia Narodu Polskiego Najświętszemu Sercu Jezusowemu.
    • o godz.10.00 spotkanie z Kółkami Różańcowymi
    • o godz.11.00 Suma z procesją eucharystyczną i Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa
    • o godz.17.00 Msza Święta i konferencja przed bierzmowaniem
  2. Trwa Oktawa Bożego Ciała – zapraszamy codziennie na Nabożeństwo Czerwcowe na 17.30 i procesję eucharystyczną
  3. Poświęcenie wianuszków na zakończenie Oktawy w czwartek.
  4. Najbliższy czwartek – 10-ty miesiąca – Zapraszamy na Mszę Świętą za Ojczyznę na godz.18.00 z Koncertem Religijno-Patriotycznym Orkiestry Dętej.
  5. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – główna Msza Święta w naszej parafii z błogosławieństwem dzieci o godz.18.00.
    Modlitwa za zmarłych polecanych w wypominkach do Miłosierdzia Bożego od godz.17.30.
    Spowiedź przed I Komunią Świętą od godz.16.00 dla dzieci klas III-cich, Rodziców, Chrzestnych i bliskich.
  6. W sobotę o godz.10.00 Uroczystość I Komunii Świętej w naszej parafii.
    Tego dnia Uroczystość Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  7. W najbliższą niedzielę o godz.14.00 – poświęcenie pól w Ustrzeszy i Zbulitowie z Mszą Świętą.
  8. Dziękuję staropolskim “Bóg zapłać!” za zorganizowanie procesji eucharystycznej w Boże Ciało. Za ubrane ołtarze, obsługę liturgiczną, Naszej Policji za zabezpieczenie trasy przemarszu i braterską służbę.
  9. Zapowiedzi przedślubne…
  10. Dziękuję za ofiary.
  11.  Czytajcie prasę katolicką!
  12. Trwajcie mocni w wierze, bądźcie błogosławieni!

image_printDrukuj

Intencje Mszy Świętych od 7 do 13 czerwca 2021 r.

Poniedziałek – 7 czerwca

  • 07.00 – +Ryszarda i Elżbietę Niewęgłowskich (GR)
  • 07.00 – +Wiesława Krawczyka – imieninowa
  • 07.00 – +Ryszarda Meksułę (ofiara pracowników ZUS w Radzyniu Podlaskim)
  • 18.00 – +Ludwika Gila, Helenę, Lidię, Stanisława, Tadeusza, Kazimierza i Mirosława
  • 18.00 – +Zenona Mazurka w 30 dz. pogrzebu (ofiara Kościoła Domowego)

Wtorek – 8 czerwca

  • 07.00 – +Ryszarda i Elżbietę Niewęgłowskich (GR)
  • 07.00 – +Kazimierę, Stanisława, Zbigniewa z Rodziny Jesionków i Misiejuków
  • 07.00 – +Zbigniewa Wierzchowskiego
  • 18.00 – +Marię Mułę (ofiara mieszkańców ul.Konopnickiej)
  • 18.00 – +Zbigniewa Wierzchowskiego

Środa – 9 czerwca

  • 07.00 – +Ryszarda i Elżbietę Niewęgłowskich (GR)
  • 07.00 – +Bogumiłę, Franciszka, Romana, Barbarę i wszystkich zmarłychz rodziny Szczepańczyków i Rosów
  • 07.00 – +Czesławę Konarską
  • 18.00 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  • 18.00 – +Ks.Kan.Franciszka Izdebskiego (w rocznicę święceń kapłańskich)
  • 18.00 – +Zygmunta Paczuskiego i Edwarda Olszewskiego

Czwartek – 10 czerwca

  • 07.00 – +Ryszarda i Elżbietę Niewęgłowskich (GR)
  • 07.00 – +Stanisławę, Jana i Tadeusza
  • 07.00 – W I rocznicę śmierci za +Danutę Jędrzejewicz i Rodziców: Józefę i Józefa
  • 18.00 – Za Polskę – Naszą Ojczyznę
  • 18.00 – Dziękczynno-błagalna w rocznicę święceń kapłańskich ks.Łukasza (of. “Margaretka” i “Złota Róża”)
  • 18.00 – Dziękczynno-błagalna w intencji ks.Łukasza (od Kółek Różańcowych)

Piątek – 11 czerwca – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

  • 07.00 – +Ryszarda i Elżbietę Niewęgłowskich (GR)
  • 07.00 – +Jadwigę, Józefa, zmarłych rodziców i zmarłych z rodziny
  • 07.00 – +Wiesława Dyczko
  • 18.00 – 1. +Henryka Siudaja
  • 18.00 – +Władysława Gurtata (37 rocz. śm.), Anielę, Stanisławę, Kazimierza, Andrzeja, Danutę i Piotra z rodziny Gurtatów i Leszczuków

Sobota – 12 czerwca – Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

  • 07.00 – +Sławomira Kwoczkę w I rocznicę śmierci
  • 07.00 – +Janusza Jastrzębskiego
  • 10.00 – Uroczystość I Komunii Świętej klas III-cich
  • 18.00 – +Ryszarda i Elżbietę Niewęgłowskich (GR)
  • 18.00 – +Leszka Sałatę
  • 18.00 – +Andrzeja i Stanisława Karczewskich

Niedziela – 13 czerwca

  • 07.00 – +Zbysława Kozaka w VI rocznicę śmierci i rodziców obojga stron
  • 09.00 – +Edwarda i Janinę Grzegorczyków, Łukasza, Juliannę Jarych, Anastazję i Czesławę, Katarzynę i Jana Grzegorczyków
  • 09.00 – +Grażynę i Zbigniewa Koczkodajów
  • 11.00 – +Ryszarda i Elżbietę Niewęgłowskich (GR)
  • 11.00 – Za Parafian
  • 17.00 – +Irenę Ponikowską
  • 17.00 – +Danutę i Janusza Waisów (w rocz. śm.), Wandę i Jerzego Doniców

image_printDrukuj