Ogłoszenia parafialne na XXX Niedzielę Zwykłą 23.10. 2022 r.

 1. Trwa modlitwa różańcowa – na Nabożeństwo październikowe do Matki Bożej zapraszamy codziennie na 17.30, a w niedzielę na 16.30
 2. Po naszej diecezji peregrynuje – wędruje bł. Karol Carlo Acutis. W Radzyniu jego relikwie będą 25 października w Parafii Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Początek Uroczystości o 17.30, Msza św. o 18.00, później konferencja, Adoracja Najświętszego Sakramentu i zakończenie o 20.30 wspólną Agapą. Na Uroczystości obecność obowiązkowa młodzieży bierzmowanej. Weźcie indeksy.
 3. Zbliża się listopad – pamięć o zmarłych wyrażamy poprzez modlitwę za ich duszę i troskę o ich groby. Kartki wypominkowe wyłożone są na stoliku i bocznych ołtarzach.
 4. Ks. Michał organizuje w dniu 18.11. 2022r. na godz. 19.00 wyjazd do W.S.D w Siedlcach – Opolu Nowym na sztukę teatralną pt. “Być dobrym jak chleb” o św. Bracie Albercie Chmielowskim w wykonaniu Kleryków naszego Seminarium. Zapisy u ks. Michała.
 5. W ciągu tygodnia:
  • w środę o godz. 17.30 Różaniec, a po nim Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.
  • w piątek Uroczystość Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza Głównych Patronów naszej diecezji. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Modlitwa wypominkowa za zmarłych z Koronką do Miłosierdzia Bożego od godz. 17.00
 6. Prasa katolicka czeka na stoliku – ostatnie numery ….
 7. Dzisiaj o godzinie 13.30 w Kościele Trójcy Św. w Radzyniu Podlaskim Koncert religijny w wykonaniu Anny Pastor – przypominamy i zapraszamy!
 8. W ostatnim tygodniu odeszła do wieczności +Małgorzata Walczyna w 91 roku życia z ul. Podlaskiej.
  Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a Światłość Wiekuista niechaj jej świeci na wieki wieków. Amen.

image_printDrukuj