Ogłoszenia parafialne na XXV Niedzielę Zwykłą 19. września 2021 r.

 1. Zaproszenie Bpa K. Gurdy do Pratulina na obchody Jubileuszu 25 rocznicy Beatyfikacji Bł. Męczenników Podlaskich Unitów.
 2. Zbliżamy się do Misji św. Módlmy się o ożywienie wiary w nas. Nie wszystkie miejscowości i ulice pobrały z zakrystii zaproszenia i misyjne!
 3. Patrzę i boleję – w kościele nie ma młodzieży ani dzieci. Czy tak są święte i jak? Ciekawie będzie wyglądać I Komunia Święta. Jak ją przygotujecie! Wasze starsze dzieci – sami wybierzmujecie, a może ulica? Proszę się opowiedzieć. Zapisujemy się do bierzmowania, a Rodzice dzieci kl. III składają w najbliższym czasie deklaracje o pomocy swojej do przygotowań. Obowiązkowo!!! Dzieci klas III z Rodzicami przychodzą w niedzielę na godz. 11.00 na Sumę.
  • W najbliższą niedzielę 26 września spotkanie komunijne na Sumie godz. 11.00
  • Młodzież do bierzmowania ma swoją Mszę św. o godz. 17.00
  • W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 17.00 spotkanie z Rodzicami kandydatów do bierzmowania.
 4. W środę rocznica poświęcenia Kościoła Katedralnego. W naszej Parafii łączymy się z Katedrą Siedlecką o godz. 18.00, rozpoczynając od Nowenny do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.
 5. W czwartek wspomnienie św. Ojca Pio. Jest to też 23 dzień miesiąca. O godz. 18.00 Msza św. wypominkowa, a po niej spotkanie z Bractwem Strażników Kościoła.
 6. W piątek o godz. 17.15 modlitwa Wypominkowa z Nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego.
 7. Wchodząc do Kościoła zobaczcie naprawiony podjazd dla wózków inwalidzkich i elewację schodów. Dziękuję Panu Stanisławowi Żentale i Adamowi Banowskiemu za rozpoczęcie tego remontu, a Panu Wiesławowi Góralowi z zespołem za dokończenie.
 8. Zapowiedzi przedślubne
 9. Czytajcie prasę katolicką. Kto czyta nie błądzi – oby z mądrości Bożej.
 10. Dziękuję za ofiary na ołtarz
 11. W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności + Wiesława Czesława OSTAPOWICZ l. 83 z ul. Zielonej 11. Jej pogrzeb w poniedziałek 20 września – różaniec o godz. 9.30, Msza św. o godz. 10.00 i Włodzimierz MICHALAK l. 66 z ul. Wisznickiej 20, jego pogrzeb we wtorek 21. września – różaniec o godz.12.00, Msza św. ok. 13.00.
  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a Światłość Wiekuista niechaj mu świeci na wieki wieków. Amen.

image_printDrukuj