Ogłoszenia parafialne na XVI Niedzielę Zwykłą 18 lipca 2021 r.

 1. Dzisiaj o godzinie 15.00 w parafii Trójcy Świętej spotkanie pielgrzymkowe przed 41 Pieszą Pielgrzymką Podlaską na Jasną Górę.
 2. Nasza Parafia przygotowuje się do Uroczystości Odpustowej Świętej Anny, trwa Nowenna – zapraszamy codziennie na Mszę świętą popołudniową. Proszę o zgłaszanie się na zbiórkę wypominek ofiarowanych za naszych zmarłych – na dyżury na cmentarzu w sobotę, niedzielę i poniedziałek. Msze święte 26 lipca odprawiać się będą o 7.00 w Kościele, o 9.00, 12.00 i 18.00 na cmentarzu przy kaplicy. Główna Uroczystość Odpustowa o godzinie 12.00 pod przewodnictwem Ks. Abpa Andrzeja Dzięgi. Modlitwa wypominkowa za zmarłych przed Mszami świętymi. Kartki wypominkowe leżą na stoliku przy prasie. Radnych Parafialnych proszę o pomoc w zbiórce ofiar na tacę. Ministranci i lektorzy proszeni są o przybycie do obsługi liturgicznej naszej Uroczystości.
 3. W środę Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy o 18.00
 4. W piątek 23 dzień miesiąca – Diecezjalna modlitwa do Bł. Męczenników Podlaskich – Unitów – spotkanie z Bractwem Obrońców Kościoła – po Mszy św. wieczorowej.
 5. W sobotę wspomnienie św. Kingi i św. Krzysztofa – po Mszy świętej popołudniowej o 18.00 poświęcenie pojazdów, a także w niedzielę po Mszach świętych o 9.00 i 11.00.
 6. Zapowiedzi przedślubne
 7. Podziękowanie za wsparcie parafii
 8. Prasa katolicka.
 9. W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności:
  1. +Stanisław OSIŃSKI l.68 z Bl. IA przy ul. Tysiąclecia
  2. +Kamil RYNDAK l.32 z ul. Wisznickiej 22
   Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a Światłość Wiekuista niechaj im świeci na wieki wieków. Amen.

image_printDrukuj