Ogłoszenia parafialne na XVI Niedzielę Zwykłą 17. lipca 2022 r.

 1. Przygotowujemy się do Odpustu Św. Anny. Od dzisiaj trwa Nowenna do św. Anny – zapraszamy codziennie na godz. 18.00.
 2. Na Uroczystości Odpustowe – 26 lipca przybędzie Ks. Bp Ordynariusz Kazimierz Gurda. Będzie przewodniczył Sumie odpustowej o godz. 12.00 i wygłosi do nas słowo pasterskie.
 3. Tradycyjnie zbieramy na wypominki. Proszę Legion Maryi, Kółka Różańcowe, Apostolat Margaretka i Złota Róża, Radnych parafialnych w zbiórce ofiar wypominkowych w sobotę, niedzielę, poniedziałek i wtorek – lista dyżurów w zakrystii.
 4. W środę Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy o 18.00
 5. W czwartek po Mszy św. popołudniowej (po 18.00) spotkanie z Lektorami starszymi.
 6. W piątek od godz. 17.30 Nabożeństwo wypominkowe z Koronką do Miłosierdzia Bożego, a po Mszy św. wieczorowej spotkanie ministranckie – obecność obowiązkowa.
 7. W sobotę – 23 miesiąca – Msza św. do Bł. Męczenników Podlaskich ze spotkaniem Bractwa Strażników Kościoła o godz. 18.00
 8. W przyszłą niedzielę z racji wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców modlimy się za wszystkich kierowców i po każdej Mszy św. święcimy pojazdy.
 9. Ofiary.
 10. Zapowiedzi przedślubne.
 11. Prasa katolicka – czytajcie.
 12. W ostatnim tygodniu odeszła do wieczności + Teresa BOSKO l. 91 z ul. Podlaskiej .
  Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a Światłość Wiekuista niechaj jej świeci na wieki wieków. Amen.
 13. Zapowiedzi przedślubne:
  • Dawid Wilczyński kawaler z Radzynia Podlaskiego ul. Mickiewicza parafii tutejszej i Aleksandra Lecyk panna z Radzynia Podlaskiego ul. Podlaska parafii tutejszej – zapowiedź trzecia.
  • Krzysztof Rycak kawaler z Radzynia Podlaskiego ul. Sitkowskiego, parafii tutejszej i Martyna Łukasik panna ze Stoku parafii św. Małgorzaty w Ulanie – zapowiedź druga.
  • Dawid Brygoła kawaler z Radzynia Podlaskiego ul. 1000 – lecia parafii tutejszej i Dominika Szwaj panna z Całujek parafii Najśw. Serca Pana Jezusa w Sworach – zapowiedź druga.
  • Kamil Osipiuk kawaler ze Zbulitowa Dużego parafii tutejszej i Agnieszka Magdalena Zgorzałek panna z Brzozowicy Dużej parafii p.w. Św. Maksymiliana Kolbego – zapowiedź druga.

image_printDrukuj