Ogłoszenia parafialne na XV Niedzielę zwykłą 16.07.2023r. – Matki Bożej Szkaplerznej

 1. Dzisiaj w naszej parafii o godzinie 11.00 Msza św. dziękczynno – błagalna za Pszczelarzy Rejonu Radzyńskiego. Zapraszam w imieniu Pszczelarzy Ziemi Radzyńskiej na modlitwę i miód.
 2. We wtorek Dzień Modlitwy o Powołania. Specjalna Msza św. o godz. 18.00.
 3. W środę Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy z Mszą św. o godz. 18.00
 4. W piątek modlitwa wypominkowa od godziny 17.30.
 5. W przyszłą niedzielę z racji wspomnienia św. Krzysztofa modlimy się za kierowców i po każdej Mszy św. święcimy pojazdy.
 6. Przygotowujemy się do Odpustu św. Anny – pamiętajmy o zmarłych. Proszę o pomoc w zbieraniu wypominek 24, 25 i 26 lipca. Zapraszamy do zapisu dyżurnego w zakrystii. Specjalną misję zbiórki ofiar w odpust kieruję do Radnych Parafialnych, Bractwa Strażników Kościoła, Legionu Maryi i Kółek Różańcowych. Kartki wypominkowe znajdziecie na stoliku.
 7. Prasa katolicka czeka na bocznym stoliku – Drogi Czytelniku!
 8. Zapowiedzi przedślubne.
 9. Maryja Królowa Szkaplerza Świętego – Wspomożycielka Wiernych w wizji Karmelicie – św. Szymonowi Stockowi z 15 – 16 lipca 1251 r. zapewnia nas: “W życiu otoczę cię opieką, w śmierci będę ci pomocą, a po śmierci – przyniosę zbawienie”
 10. ZAPOWIEDZI
  • Andrzej WASZCZUK kawaler z ul. Wisznickiej, parafii tutejszej i Małgorzata PRZYWUSKA panna z ul. Chłodnej, parafii p.w. św. Anny w Białej Podlaskiej – zapowiedź trzecia.
  • Adrian LUBKA kawaler z ul. Polnej, parafii tutejszej i Natalia Barbara KALINOWSKA panna z Kąkolewnicy, parafii p.w. św. Filipa Neri – zapowiedź trzecia.
  • Piotr DRABAREK kawaler z Mrozów ul. Mickiewicza, parafii p.w. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Mrozach i Kinga KOPYŚĆ panna z ul. Powstania styczniowego, parafii tutejszej – zapowiedź druga.
  • Michał GOLEC kawaler z ul. Klonowej, parafii tutejszej i Weronika KOSIŃSKA panna z Zabiela, parafii M.B.Nieustającej Pomocy w Radzyniu Podlaskim – zapowiedź druga.

image_printDrukuj