Ogłoszenia parafialne na VI Niedzielę Wielkanocną 22. maja 2022 r.

 1. Dzisiaj w Lyonie we Francji Beatyfikacja Służebnicy Bożej Pauliny Jaricot. Dzieła jej życia: Papieskie Dzieło Rozkrzewiania Wiary i Żywy Różaniec To święto i Radość Rodziny Różańcowej.
 2. Zapraszamy codziennie na 17.30 na Nabożeństwo majowe.
 3. Jutro 23 Dzień miesiąca. Msza św o godz. 18.00 do Bł. Męczenników Podlaskich za zmarłych polecanych w wypominkach i spotkanie z Bractwem Strażników Kościoła.
 4. W środę Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy z Nab. majowym o godz. 17.30.
 5. W piątek modlitwa wypominkowa z Koronką do Miłosierdzia Bożego o 17.00, a na Nabożeństwie Majowym rozpoczniemy Nowennę do Ducha Świętego przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego (Zielone Świątki).
 6. W sobotę pierwsze wspomnienie po beatyfikacji i 41 rocznica odejścia do domu Ojca w Niebie bł. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
 7. W sobotę rozpoczyna się Diecezjalne Jerycho Różańcowe
  • I dzień Parafia Trójcy Św. w Radzyniu Podl. – 28 maja
  • V dzień Parafia Św. Anny i bł. Męczenników Podl. (u nas) – 1 – 2 czerwca
 8. Dzisiaj po Sumie i Nabożeństwie Majowym spotkanie z Dziećmi i Rodzicami przed I Komunią Świętą.
  • Klasy III przychodzą w tym tygodniu przychodzą codziennie na Nabożeństwo Majowe i uczestniczą w przygotowaniu praktycznym do Naszej Uroczystości
 9. Dzisiaj poświęcenie pól z Mszą św. o urodzaje i Boże błogosławieństwo w Zbulitowie – początek o godz. 13.00, a w najbliższą niedzielę w Ustrzeszy.
 10. Najbliższa niedziela jest Uroczystością Wniebowstąpienia Pańskiego. Tego dnia o godz. 10.00 w naszym Kościele wystąpią Soliści Filharmonii Warszawskiej z Maryjnym Koncertem. Będą też na Mszy św. o godz. 9.00
 11. Nasz ks. diakon Radosław Chilimoniuk 4. czerwca 2022 r. przyjmie Święcenia Kapłańskie w Warszawie. Organizujemy wyjazd z parafii. Chętnych prosimy o zgłaszanie i zapis w zakrystii.
 12. Zapowiedzi przedślubne:
  • Kamil Borychowski kaw. z Radzynia ul. Podlaska i Ilona Wioletta Mazurek panna z Lublina ul. Startowa parafii p.w. św. Michała Archanioła zapowiedź druga.
  • Marcin Golec kaw. z Radzynia Podlaskiego ul. Klonowa par. tutejszej i Weronika Maria Guz panna z Wólki Cycowskiej par. św. Józefa w Cycowie – zapowiedź pierwsza.
  • Robert Eugeniusz Nowacki kaw. z Radzynia Podlaskiego ul. Powstania Styczniowego par. tutejszej i Weronika Golonka panna z Radzynia Podlaskiego ul. Zabielska par. M.B.N.P. – zapowiedź pierwsza
 13. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – zajrzyjcie do stolika
 14. Podziękowanie za ofiary

image_printDrukuj