Ogłoszenia parafialne na V Niedzielę Zwykłą 05.02.2023r.

  1. Niedziela Spotkań Różańcowych i adoracji Najświętszego Sakramentu.
  2. Jutro rocznica święceń biskupich Pasterza Diecezji Siedleckiej – Ks. Bpa Kazimierza Gurdy – pamiętamy!
  3. W środę Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy o godzinie 17.00.
  4. W piątek 10 miesiąca – o godzinie 17.00 Msza św. za Ojczyznę – zapraszamy do modlitwy za Polskę. Modlitwa wypominkowa za zmarłych z Koronką do Miłosierdzia Bożego o godzinie 16.30.
  5. W sobotę – Najświętszej Maryi Panny z Lourdes – Światowy Dzień Chorego – Msza św dla chorych i za chorych z Sakramentem Namaszczenia chorych i błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem o godzinie 17.00 – przywieźcie chorych.
  6. Podsumowanie kolędy. Dziękujemy staropolskim “Bóg zapłać”. Owoce duchowe i materialne – Kościół Rodziną Rodzin. Dziękujemy za trwanie i podtrzymywanie wiary. Ubolewamy z powodu odejścia od wiary i obojętności religijnej – 120 Rodzin nas nie przyjęło. Dziękujemy za zaproszenia kolędowe w ostatnim czasie i wpłaty na konto parafialne, za wasze modlitwy i ofiary. Ks Bp Kazimierz Gurda ma nadzieję, że rodzice katoliccy przejmą się troską o katechizację dzieci, Kościół i religijne wychowanie w rodzinach
  7. Prasa katolicka “Mały Rycerz Niepokalanej” dla dzieci, “Rycerz Niepokalanej” i “Katolickie Echo Podlasia”- zaprasza do stolika!
  8. Polecamy Matce Bożej chorych i cierpiących.

    Pomnij o Najświętsza Panno Maryjo, że nigdy nie usłyszano, abyś opuściła tego, kto się do Ciebie ucieka, Twej pomocy przyzywa, Ciebie o przyczynę prosi. Tą ufnością ożywiony do Ciebie o Panno nad pannami i Matko biegnę, do Ciebie przychodzę, przed Tobą jako grzesznik płaczący staję. O Matko Słowa, racz nie gardzić słowami moimi, ale usłysz je łaskawie i wysłuchaj. Amen.

image_printDrukuj