Ogłoszenia parafialne na Święto Przemienienia Pańskiego 06.08.2023 r.

 1. W Lizbonie zakończenie Światowych Dni Młodzieży
 2. Ks. Biskup Ordynariusz mianował naszego ks. Michała Rodaka z dniem 10 sierpnia proboszczem Parafii p.w. św. Michała Archanioła w Witoroży – gratulujemy i serdecznie dziękujemy za gorliwą 2 – letnią posługę w naszej Parafii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa, opieki Matki Bożej, obrony św. Michała Archanioła i kochających serc w nowej Parafii proboszczowskiej. Na miejsce ks. Michała Ks. Biskup przysyła ks. Adriana KUBAKA z parafii Jedlanka.
 3. Na Jasną Górę zdążają pielgrzymi 43 Pieszej Pielgrzymki Podlaskiej – dziękujemy za odwagę i ofiarę trudu pątniczego wędrującym. Wspomagamy ich duchowo w naszej Parafii modlitwą. W tym tygodniu Msze św. popołudniowe z Apelem Jasnogórskim o godzinie 20.00
 4. Pani Maria Gil organizuje pielgrzymkę autokarową w dn. 15 – 23 września do Matki Bożej – do Mediugorie. Koszt 850 zł + 250 euro. Zapisy pod telefonem 604948391. Zachęcam do wyjazdu.
 5. Zbliża się 15 sierpnia – Jubileusz 300 – lecia Koronacji obrazu Matki Bożej Kodeńskiej. Koło Różańcowe – Młodzieżowe zel. Artura Michalskiego organizuje Pielgrzymkę autokarową z naszej Parafii. Wyjazd 15 sierpnia o godz. 8.00 spod Kościoła. Koszt ok. 30 zł. Zapisy przyjmujemy w zakrystii i pod nr telefonu 572594910
 6. W tym tygodniu:
  • W środę Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy o godz. 20.00
  • W czwartek – 10 miesiąca – Msza św za Ojczyznę o godzinie 20.00.
  • W piątek Modlitwa Wypominkowa za zmarłych z Koronką do Miłosierdzia Bożego od godz. 19.30
 7. W najbliższą niedzielę – 13 miesiąca – Nabożeństwo Fatimskie z Mszą św. o godz. 17.00
 8. Czytajcie prasę katolicką.
 9. Modlitwa za chorych, żniwiarzy i pielgrzymów: NAJSŁODSZY JEZU, PRZEZ TWE PRZEMIENIENIE, STRAPIENIA NASZE OBRÓĆ W POCIESZENIE!
 10. ZAPOWIEDZI:
  • Jacek WACHULAK kawaler z ul. Wisznickiej, parafii tutejszej i Justyna ZIENKIEWICZ panna z Wierzchowin, parafii p.w. św. Małgorzaty w Ulanie – zapowiedź trzecia.
  • Marcin Piotr KANIEWSKI kawaler z Sochaczewa ul. Piaszczysta, parafii p.w. Narodzenia N.M.P. w Sochaczewie i Paulina WALCZYNA panna z ul. Chełmońskiego, parafii tutejszej – zapowiedź trzecia.

image_printDrukuj