Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Wielkanocną 08. maja 2022 r.

 1. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza. Modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne – ofiary składamy na nasze Wyższe Seminarium Duchowne w Siedlcach.
 2. J.E. Ks. Bp Ordynariusz Kazimierz Gurda zaprasza dzisiaj do Parczewa do Sanktuarium M.B. Królowej Rodzin (rozpoczęcie o godz. 10.00). Jest to Diecezjalny Dzień Rodziny.
 3. Od 7 do 15 maja Ogólnopolska Nowenna do św. Andrzeja Boboli – Patrona Polski o dar jedności naszego Narodu, pokój na Ukrainie i na całym świecie.
 4. We wtorek – 10 miesiąca – o godz. 18.00 Msza św. ojczyźniana za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli za Polskę
 5. W środę Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy z Nabożeństwem majowym o godz. 17.30
  • Rozpoczęcie Nowenny do Ducha Św. przed Sakramentem Bierzmowania. Kandydaci przychodzą codziennie od 11 do 19 maja na godz. 17.30 (obecność obowiązkowa). Przypominamy, że Sakrament bierzmowania w Naszej Parafii 20 maja 2022 r. o godz. 16.00.
 6. W najbliższą sobotę – 14 maja w Naszej Parafii o 14.00 Powiatowy dzień Strażaka. Zapraszamy na naszą Strażacką Uroczystość.
 7. Odbiór strojów komunijnych 18 maja o godz. 16.00
 8. Dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Karola Lipińskiego – Pan Zbigniew Czuryło informuje, że do 25 maja trwają zapisy do klasy I na rok szkolny 2022/2023 – nauka jest bezpłatna a szkoła nadzwyczajna.
 9. Nasz ks. diakon Radosław Chilimoniuk 4. czerwca 2022 r. przyjmie Święcenia Kapłańskie w Warszawie. Organizujemy wyjazd z parafii. Chętnych zapraszamy do zapisu w zakrystii.
 10. Zapowiedzi przedślubne:
  • Paweł Wachnik kaw. z Radzynia ul. Słowackiego i Weronika Sas panna z Zemborzyna Drugiego par. św. Mikołaja zapowiedź trzecia
  • Przemysław Gajownik kaw. z Radzynia ul. Podlaska i Ilona Elżbieta Jagodzińska panna z Dąbrowy Białogardzkiej parafii Lipie zapowiedź druga
  • Grzegorz Kuszpa kaw. z Włodawy par. św. Ludwika i Magdalena Anna Domańska panna z Radzynia ul. Sitkowskiego zapowiedź druga.
 11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
 12. Codziennie zapraszamy na Nabożeństwo majowe na godzinę 17.30
 13. Jutro czcimy Św. Stanisława Biskupa i Męczennika. Ze względu na niedzielę Święto przeniesione jest na poniedziałek. Składamy serdeczne życzenia mocnego zdrowia i Bożego błogosławieństwa wszystkim Stasiom i Stanisławom.
 14. W ostatnim tygodniu odeszła do wieczności + Janina MARCINIUK l. 68 ze Stasinowa.
  Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a Światłość Wiekuista niechaj jej świeci na Wieki Wieków. Amen

image_printDrukuj