Ogłoszenia Parafialne 27.08.2023 R.

 1. Zaproszenie Ks. Bp Kazimierz Gurda na 2 września do Pratulina na Pielgrzymkę Członków Rady Parafialnej. Natomiast na Jasnej Górze w następną niedzielę Ogólnopolskie Dożynki – zapraszają nas na nie Ojcowie Paulini.
 2. W tym tygodniu:
  • w środę Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00
  • w piątek – I miesiąca, Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o 7.00 i 18.00. Tego dnia odwiedzimy chorych od godz. 9.00, a od 17.30 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego z modlitwą wspominkową za zmarłych.
  • w sobotę – I miesiąca, Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi o 7.00 i 17.00 z adoracją Najświętszego Sakramentu.
  • w niedzielę – I miesiąca, o 10.00 spotkanie z Kółkami Różańcowymi, o 11.00 suma z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i procesją eucharystyczną.
 3. Pierwszego września pamiętajmy o 84 r. wybuchu II wojny światowej. Modlimy się za poległych obrońców naszej Ojczyzny.
 4. Zapraszamy do skorzystania dzieci i młodzież z sakramentu Pokuty i pojednania przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego.
 5. W sobotę o godzinie 10.00 spotkanie ks. Adriana z lektorami i ministrantami.
 6. Dziękujemy za ofiary na Słowenię – 1810 zł i bezimienna na Kościół – 200 zł.
 7. Czytajcie prasę katolicką.
 8. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:
  • Łukasz Żebrowski – kawaler z Kostrów par. Św. Jana Chrzciciela w Parczewie i Paula Brygała, panna z ul. Tysiąclecia, par. tutejsza. Zapowiedź druga
  • Bogdan Witek kawaler z Stoku Ulan Majorat, par. Św. Małgorzaty w Ulanie i Natalia Kolasińska – panna z ul. Powstania Styczniowego, par. tutejsza. Zapowiedź druga.
 9. W ostatnim tygodniu odeszła do wieczności +Jadwiga Osak, lat 72 z ul. Sitkowskiego – pochowana w Turowie – Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

image_printDrukuj