Ogłoszenia parafialne 26.05.2024 r.

1.Ks. Biskup Grzegorz Suchodolski zaprasza młodzież do Pratulina na Jerycho Młodych” w dniach 31 maja – 2 czerwca 2024 r.
2.Trwa Biały Tydzień– zapraszamy dzieci które przystąpiły do I Komunii Świętej w strojach komunijnych na Msze św. z Nabożeństwem Majowym na godz. 17.30.
3.Dzisiaj zakończenie poświęceń pól o godz. 14.00 w Stasinowie.
4.Nabożeństwo majowe w naszym Kościele w dni powszednie o godz. 17.30, natomiast w niedzielę o godz. 11.00.
5.Dziękujemy rodziną za zorganizowanie modlitwy o Boże błogosławieństwo mieszkańcom z Ustrzeszy, z ul. Powstania Styczniowego, Zielonej, Akacjowej, Dębowej, Klonowej, Słowackiego, Mickiewicza, Chełmońskiego, Wyspiańskiego, Matejki, Brzechwy, Tysiąclecia, Żeromskiego, Konopnickiej, Lipińskiego, Broniewskiego, Reya, Prusa, Orzeszkowej, Kasprowicza, Kochanowskiego oraz mieszkańcom z Osiedla na Tysiąclecia i Sitkowskiego. Bóg zapłać za złożone ofiary.
6.W tym tygodniu:
– w środę – Nowenna do MBNP o godz. 18.00. Na godzinę 17.00 zapraszamy rodziców i dzieci z klas IV do skorzystania z Sakramentu Pokuty i pojednania przed rocznicą I Komunii Świętej, która odbędzie się w czwartek (Boże Ciało) – podczas Mszy św. o godz. 9.00.
– w czwartek – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało – Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 17.00. Główna Msza św. z procesją eucharystyczną o godz. 9.00. Zapraszamy dzieci z klas III i klas IV w strojach Komunijnych oraz strażaków. Trasa procesji tradycyjna.
– w piątek – kończymy miesiąc maj. Modlitwa wypominkowa z Koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.00
– w sobotę – rozpoczynamy miesiąc czerwiec – poświęcony Najświętszemu Sercu Jezusa – Nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30. Tego dnia wypada również I sobota miesiąca – z tej racji Nabożeństwo I sobotnie prowadzone przez Legion Maryi o godz. 17.00.
– w najbliższą niedzielę – I miesiąca – o godz. 10.00 konferencja Kółek Żywego Różańca, a o godz. 11.00 suma z wystawieniem Najświętszego Sakramentu z procesją eucharystyczną.
7.Dziękujemy za ofiarowane kwiaty doniczkowe Rodzinie Kiewlów ze Stasinowa i rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za ofiarowane kwiaty i ofiary na Kościół.
8.Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Katolickie Echo Podlasie i Trwajcie w miłości, Rycerz Niepokalanej i Mały Rycerzyk.
9.W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności.

image_printDrukuj