Ogłoszenia parafialne 25.02.2024 r. II Niedziela Wielkiego Postu

1.Dzisiaj Nabożeństwo Gorzkich Żali ok. godz. 10.00. Wczoraj odbył się IX Kongres Różańcowy Diecezji Siedleckiej, dziękujemy wszystkim naszym parafianom za udział.
2.W tym tygodniu:
– w środę – Nowenna do MBNP przed Mszą św. o godz. 17.00
– w czwartek – rozpoczynają się Dni Żołnierzy Wyklętych, w naszym kościele Msza św. o godz. 17.00 za Żołnierzy Powstania Niepodległościowego, a o godz. 18.00 otwarcie i poświęcenie Ronda Rotmistrza Witolda Pileckiego
– w piątek – I miesiąca –Wystawienie z racji I piątku po Mszach św. o godz. 7.00 i 17.00. Zapraszamy na modlitwę wypominkową za zmarłych od godz. 16.00, a o godz. 16.30 na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Odwiedziny chorych w tym miesiącu od godz. 8.30.
– w sobotę – I miesiąca – od godz. 16.00 adoracja Eucharystyczna prowadzona przez Legion Maryi. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi o godz. 7.00 i 17.00
– w najbliższą niedzielę – I miesiąca – o godz. 11.00 suma z wystawieniem Najświętszego Sakramentu, natomiast o godz. 10.00 nabożeństwo Gorzkich Żali, a potem bezpośrednio spotkanie z Kółkami Różańcowymi
3.W najbliższy piątek 1 marca o godz. 10.00 zapraszamy do obejrzenia filmu o Witoldzie Pileckim w Domu Kultury.
4.Można nabyć świece wielkanocne, paschaliki i baranki od ministrantów pod chórem. Kosz świecy – 20 zł, Paschalika i Baranka – po 10 zł.
5.Bractwo Miłosierdzia im. św. Brata Alberta w Lublinie prosi o pomoc w wspieraniu ubogich, a wystarczy tylko wrzucić używane ubrania do kontenera, który w najbliższym czasie zostanie podstawiony.
6.Dziękujemy za pomoc na rzecz naszej Parafii przy wywiezieniu liści Panom: Andrzejowi Sznura, Zbigniewowi Sidor, Stanisławowi Żentała, Andrzejowi Janasz, Adamowi Banowskiemu i Ryszardowi Wawrzeckiemu.
7.Do Sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:
– Artur Piasko, kawaler z Ustrzeszy, parafia tutejsza i Natalia Gałuszewska ze Skoków parafia Opolu Lubelskim. Zapowiedź pierwsza.
8.Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Katolickie Echo Podlasie i Trwajcie w miłości, Rycerz Niepokalanej i Mały Rycerzyk.
9.W ostatnim tygodniu odeszła do wieczności śp. Krystyna Tryczyńska – lat 76, ze Zbulitowa. Jej pogrzeb odbędzie się we wtorek 27 lutego. O godz. 11.00 różaniec, o 12.00 Msza św. pogrzebowa.
Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

image_printDrukuj