Ogłoszenia Parafialne 24.09.2023 R.

 1. Dzisiaj w Kodniu – Wieczernik Akademicki Młodzieży Diecezji Siedleckiej.
  • Dzisiaj również o godz. 11.00 chrzty, a po Mszy św. spotkanie z rodzicami i dziećmi klas I, II i IV.
 2. W tym tygodniu:
  • w środę – o godzinie 18.00 Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.
  • w czwartek 28 września Koronka do Miłosierdzia Bożego o godzinie 15.00 na ulicach miast świata, w naszej parafii gromadzimy się przy Krzyżu misyjnym przy Kościele i przy Krzyżu przy Szkole Podstawowej Nr 2. Zapraszamy wszystkich do modlitwy.
  • w piątek – Św. świętych archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała. Msze Święte w Kościele o godzinie 7.00, 9.00 i 18.00. Od 17.30 Koronka do Miłosierdzia Bożego z modlitwą wspominkową za zmarłych. Jest to również dzień patronalny Ośrodka Szkolno – wychowawczego. Planowana jest Msza Św. przy kaplicy Aniołów Stróżów. Gdyby padało zapraszamy do Kościoła na modlitwę i obchody XII Dni z Aniołami w Radzyńskiej Krainie Serdeczności. Pamiętajmy o Ks. Proboszczu parafii Witoroż – Ks. Michale Rodaku i wszystkich solenizantach.
  • w najbliższą niedzielę rozpoczniemy październik – I niedziela miesiąca Matki Bożej Różańcowej. Zapraszamy dzieci klas III na Mszę Św. o godzinie 11.00 z poświęceniem i rozdaniem różańców. Natomiast o godzinie 10.00 spotkanie Kół Żywego Różańca.
   Tego dnia w Pratulinie odbywać się będzie Pielgrzymka Diecezjalna Mężczyzn.
 3. Czytajcie prasę katolicką.
 4. W dniach 24.09 – 1.10 2023 r. Misje Święte w Parafii Trójcy Świętej.
 5. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:
  • Sobiesław Pióro, kawaler z Białej Podlaskiej, parafia Św. Michała Archanioła i Magdalena Wysokińska, panna z ul. Powstania Styczniowego, z Radzynia Podlaskiego, parafia tutejsza. Zapowiedź druga.
  • Bartłomiej – Karol Brychcy, kawaler z Zielonej Góry, parafia św. Brata Alberta i Justyna Jarosz – panna ze Stasinowa, parafia tutejsza. Zapowiedź druga.
  • Michał Domański, kawaler z Mościsk, parafia Brzozowica Duża i Patrycja Rolla – panna z Ustrzeszy – parafia tutejsza. Zapowiedź pierwsza.
  • Norbert Zając, kawaler z Bedlna, parafia Ulan i Izabela – Magdalena Suska, panna z ul. Konstytucji 3 Maja, parafia Trójcy Świętej w Radzyniu Podlaskim. Zapowiedź pierwsza.

image_printDrukuj