Ogłoszenia Parafialne 05.11.2023 r.

 1. Dzisiaj w naszej parafii niedziela seminaryjna – gościmy delegata z Wyższego Seminarium Duchownego w Siedlcach. O godz. 10.00 spotkanie z Kółkami Żywego Różańca, a o godz. 11.00 Msza św. z wystawieniem Najświętszego Sakramentu.
 2. Trwa Oktawa Modlitwy za zmarłych – do 8 listopada – zapraszamy na Msze św. na godz. 17.00 a po Eucharystii na różaniec z procesją na cmentarz parafialny.
 3. Od 9 listopada różaniec wypominkowy do końca miesiąca codziennie o godz. 16.30.
 4. W tym tygodniu:
   – w środę Nowenna do MBNP przed Mszą św. wieczorową. Na godzinę 17.00 zapraszamy naszych Strażaków z OSP i PSP z Powiatu Radzyńskiego – będziemy wspólnie modlić się za zmarłych strażaków
  w piątek – 10 dnia miesiąca – Msza św. za Ojczyznę
  – w sobotę – 11 listopada – Święto Narodowe – 105 Rocznica odzyskania Niepodległości, w tym dniu Msze św. według porządku niedzielnego. Główne uroczystości patriotyczne w Parafii Trójcy Świętej o godz. 11.00.
  – w najbliższą niedzielę dzień solidarności z Kościołem Prześladowanym –  w tym dniu odbędzie się  zbiórka do puszek.
 5. Dziękujemy Bogu za ten czas wspólnej modlitwy oraz Wam za pomoc w zbiórce wypominek i ofiar, a także za zorganizowanie obsługi liturgicznej na cmentarzu Komunalnym – Strażnikom Kościoła, Legionowi Maryi, Kółkom Różańcowym, Panu organiście i Panu Kościelnemu, Panu Januszowi Zającowi za przewóz sprzętu oraz Panu Jarosławowi Stefaniukowi za pomoc w nagłośnieniu. Dziękujemy również za pomoc w organizacji Uroczystości Panu Prezesowi, zarządowi i pracownikom PUK-u w Radzyniu Podlaskim
 6. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:
  – Paweł Ostapiuk, kawaler z parafii MBNP w Radzyniu Podlaskim i Aneta Kalinowska, stanu wolnego z parafii tutejszej. Zapowiedź pierwsza.
 7. Zachęcamy do czytania prasy Katolickiej.
 8. Trwajmy dalej na modlitwach listopadowych za zmarłych.

image_printDrukuj