Ogłoszenia parafialne 03.03.2024 r. III Niedziela Wielkiego Postu

1.J. E. Ks. Bp Ordynariusz Kazimierz Gurda, zaprasza nas do modlitwy różańcowej za naszą Ojczyznę. Jutro dzień imienin naszego Pasterza – pamiętajmy w modlitwach o dostojnym solenizancie.
2.W tym tygodniu:
– w wtorek – 5 marca – dzień imienin naszego ks. Adriana, powierzmy go naszej opiece modlitewnej
– w środę – rozpocznie się Jerycho różańcowe przed Najświętszym Sakramentem od godz. 7.00 rano do 21.00. Nowenna do MBNP przed Mszą św. o godz. 17.00. W czwartek zakończenie Jerycha Mszą św. o godz. 7.00, a od godz. 6.00 do Mszy wspólna adoracja. Do wspólnej modlitwy zaprasza Legion Maryi.
– w czwartek – I miesiąca – od godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu z modlitwą o nowe powołania Kapłańskie i zakonne.
– w piątek – zapraszamy na modlitwę wypominkową za zmarłych od godz. 16.00, a o godz. 16.30 na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
– w najbliższą niedzielę – 10 miesiąca – modlitwa za Ojczyznę o godz. 17.00
3.Można nabyć świece wielkanocne, paschaliki i baranki od ministrantów pod chórem. Kosz świecy – 20 zł, Paschalika i Baranka – po 10 zł.
4.Dziękujemy za pomoc na rzecz naszej Parafii przy wywiezieniu liści Panom: Jerzemu Mańko, Andrzejowi Sznura, Stanisławowi Żentała, Adamowi Banowskiemu i Henrykowi Kwapiszewskiemu.
5.Do Sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:
– Artur Piasko, kawaler z Ustrzeszy, parafia tutejsza i Natalia Gałuszewska ze Skoków parafia Opolu Lubelskim. Zapowiedź druga.
6.Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Katolickie Echo Podlasie i Trwajcie w miłości, Rycerz Niepokalanej i Mały Rycerzyk.
7.W ostatnim tygodniu odeszła do wieczności śp. Krystyna Tryczyńska – lat 76, z ul. Zielonej.
Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

 

 

 

image_printDrukuj