Ogłoszenia parafialne 02.06.2024 r.

1.Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Spotkanie z Kółkami różańcowymi o godz. 10.00, a o godz. 11.00 Suma z procesją eucharystyczną. W naszej diecezji w tym przeprowadzana jest zbiórka do puszek, ofiary składane przy tej okazji przeznaczone będą na budujące się Kościoły.
2.Nabożeństwo czerwcowe w naszym Kościele w dni powszednie o godz. 17.30, natomiast w niedzielę o godz. 11.00.
3.Do czwartku trwa Oktawa Bożego Ciała. Na zakończenie w czwartek poświęcenie wianuszków. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy, a dzieci z klas III i IV w strojach komunijnych.
4.W tym tygodniu:
– we wtorek – zapraszamy na spotkanie dzieci z klasy IV, które będą przeżywały rocznicę I Komunii św.
– w środę – Nowenna do MBNP o godz. 18.00
– w czwartek – I miesiąca – Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o powołania kapłańskie i zakonne od godz. 17.00
– w piątek – I miesiąca – Uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego – Msze św. w naszej parafii o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Na Msze św. wieczorową zapraszamy dzieci, które otrzymają specjalne błogosławieństwo. Odwiedziny chorych od godz. 10.00.
– w sobotę – wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
– w najbliższą niedzielę – zbiórka do puszek na KUL
5.Dziękujemy za ofiary złożone na kościół. Dziękujemy za przygotowanie poświęcenia pól mieszkańcom Stasinowa i wszystkim zaangażowanym w przygotowanie Uroczystości Bożego Ciała i procesji eucharystycznej.
6.Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Katolickie Echo Podlasie i Trwajcie w miłości, Rycerz Niepokalanej i Mały Rycerzyk.
7.W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności:
– + Wanda Jawoszek – l. 71 z ul. Słowackiego
– + Genowefa Gos – l. 90 ze Zbulitowa
– + Stanisław Pietruszka – l. 71 z ul. Powstania Styczniowego
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….

image_printDrukuj